IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Regulamin

Go down 
AutorWiadomość
Cheshire Cat
Admin
avatar

Liczba postów : 76
Wiek : 104
Skąd : Underland

PisanieTemat: Regulamin    Czw Cze 13, 2013 5:05 pm

Zasady Ogólne
1.1  Nick jest imieniem/imieniem i nazwiskiem/przezwiskiem naszej postaci w realnym świecie. Nie mogą się tutaj znaleźć cyfry ani znaki interpunkcyjne. Takie konta będą usuwane z wcześniejszą konsultacją z użytkownikiem.
1.2  Wszelkie kłótnie przenosimy poza forum. Między innymi właśnie do tego posłużą wam „Wiadomości prywatne”.
1.3  Dyskryminacja pod każdym względem jest surowo wzbroniona.
1.4  Można posiadać tyle kont ile dusza zapragnie, pod warunkiem, że o wszystkie będzie się dbać w równym stopniu. Wyjątkiem jest postać specjalna, która ogranicza się do jednej postaci na każdego usera.
1.5  Pisząc posty staramy się zachowywać chociaż podstawowe zasady ortografii oraz interpunkcji. W wypadku wystąpienia takowych administracja może je poprawić (np. podkreślając je albo zmieniając kolor danego słowa) lub, w przypadku Chatboxa, zwrócić na nie uwagę.
1.6  Użytkownicy mogą zakładać własne tematy z miejscami, pod warunkiem, że wezmą za nie odpowiedzialność. Natomiast administracja nie może w nich nic zmieniać.
1.7  Gdy użytkownik nie wchodził na dane konto przez dwa tygodnie i nie uwzględnił tego w „nieobecnościach”, jego konto zostaje usunięte.
1.8 Czas na napisanie karty postaci wynosi dwa tygodnie. Wyjątkiem jest sytuacja, w której użytkownik poinformował kogoś z administracji o późniejszej dacie umieszczenia kp.
1.9  Nie można reklamować for poza tematem do tego przeznaczonym.
1.10  Chatbox jest miejscem, w którym sceny przeznaczone dla osób dojrzalszych są dozwolone, ale tylko za zgodą wszystkich przebywających tam użytkowników.
1.11  Na Chatboxie może być prowadzona tak zwana „mini fabuła”. To, czy użytkownicy wliczą ją do rozgrywki fabularnej zależy od nich samych.
1.12  Gdy na Chatboxie nie piszemy fabularnie, to swoje wypowiedzi bierzemy w nawias lub po prostu poczynamy od tego czegoś: „//”. Na dodatek, gdy wasza postać wykonuje jakąś czynność, to umieszczamy to w gwiazdkach: „**” (np. Hej *machnął energicznie dłonią, po czym usiadł na krześle* //Jakieś plany na fabułę?)
1.13  Jeżeli dany użytkownik będzie nałogowo łamał regulamin, administracja jest zmuszona dać mu ostrzeżenie, a w najgorszym wypadku może usunąć konto.
1.14  Nie oszukujmy się, ale administracja także może popełniać błędy. Jeżeli masz już zamiar zwrócić nam uwagę, proszę o zachowanie kultury.
 
Zasady Gry
2.1  Wszystkie posty piszemy w trzeciej osobie liczby pojedynczej (np. Podeszła do niego, spojrzał w jej stronę).
2.2  Posty powinny składać się z co najmniej pięciu rozbudowanych zdań, nie wliczając do tego dialogu.
2.3  Gdy mamy zamiar opuścić dany temat, musimy na końcu posta napisać „z/t”.
2.4  Wszystkie kwestie postaci rozpoczynamy od myślnika oraz je pogrubiamy, a jej myśli zaznaczamy kursywą.
2.5   Podczas gry fabularnej nie obowiązuje jakakolwiek cenzura. Przekleństwa i te inne są dozwolone.
2.6  Nasze postacie w świecie realnym nie posiadają żadnych nadprzyrodzonych umiejętności. Potrafią jedynie przenieść się do Underland, lecz tylko podczas spania.
2.7  Nasza postać może  znajdować się tylko w jednym miejscu naraz. Nie może znaleźć się jednocześnie w Underland i w realnym świecie. Wyjątkami są Chatbox oraz eventy.
2.8  Używanie emotikon jest niedozwolone. Wyjątkiem jest off-top.
2.9  Aby zacząć pisać w fabule (nawet w tej mini-fabule) należy podpisać się pod regulaminem, wstawić awatar i napisać kartę postaci. Bez tego ani rusz.
2.10 Jeżeli planujesz grać postacią, która pochodzi z jakiegoś anime bądź mangi musisz sprawdzić w "postaciach zajętych" czy już ktoś jej sobie nie zaklepał. Oprócz tego w karcie postaci musisz uwzględnić to gdzie twoja postać występuje.
2.11 Aby zacząć pisać fabularnie w Underland, twoja postać musi zasnąć w realnym świecie. Inaczej nie ma prawa się tam pojawić.
 
Zasady Grafik
3.1  Nasze awatary nie mogą przedstawiać prawdziwych ludzi.
3.2  Awatar powinien przedstawiać aktualny wygląd postaci (pomijając ubiór). Jeżeli znajdujemy się w Underland, to nasz awatar przedstawia postać w Underland. Jeżeli jesteśmy w prawdziwym świecie, to nasz awatar przedstawia postać w prawdziwym świecie. Proste i logiczne, prawda?
3.3  Maksymalne rozmiary awatara to 250 px szerokości i 400 px długości.
3.4  Podpis jest dozwolony, ale nie może wydłużać posta, ani rozciągać forum.
 

Administracja może w każdej chwili zmienić regulamin. Oczywiście w takim wypadku użytkownicy zostaną bezzwłocznie o tym powiadomieni.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://underland.forumpolish.com
 
Regulamin
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: Regulamin-
Skocz do: