Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nieobecności

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Cheshire Cat
Admin
Cheshire Cat


Liczba postów : 76
Wiek : 110
Skąd : Underland

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Nieobecności   Nieobecności EmptyCzw Cze 13, 2013 6:27 pm

Nie będzie ciebie przez kilka dni z różnych powodów? Podziel się tutaj o tym z nami, a nic złego twojej postaci się nie stanie. Fajnie by było gdybyś podał konkretną datę i z jakiegoż to powodu musisz nas opuścić, ale jak nie to nie, nie wybrzydzam.
Powrót do góry Go down
https://underland.forumpolish.com
Tiago

Tiago


Liczba postów : 4

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyNie Sie 04, 2013 2:50 pm

Oj, trochę niefajnie zaczynać, ale mus to mus.
Na początku przepraszam za dotychczasową nieobecność, wypadła mi bardzo przykra sytuacja rodzinna, przez co praktycznie miałam dwa dni wyjęte z życiorysu. Poza tym internet nie współpracuje jak należy. Ponadto zgłaszam moją nieobecność od poniedziałku na czas nieokreślony, podejrzewam tydzień, ale nie wiem, jak to wyjdzie.
Z poważaniem
Tiago
Powrót do góry Go down
Mess

Mess


Liczba postów : 2

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptySob Sie 17, 2013 12:44 am

Głupio tak zaczynać, a zwłaszcza przed dodaniem kp, ale dodam jak wrócę. Jeszcze gorzej by było, gdybym dodała i nie pisała, a kiedyś wspomnieć trzeba.
 Z racji tego, iż wyjechałam i korzystam z telefonu nie dodam kp do 27, ale nadrobię to zaraz po powrocie.
 Arigatou~~
Mess.
Powrót do góry Go down
Erin Naelly

Erin Naelly


Liczba postów : 10

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptySob Sie 17, 2013 5:41 pm

19 Sierpnia wyjeżdżam do Zakopanego tak więc nie będzie mnie kilka dni. Tak gdzieś z tydzień. Od razu zwalniam też Jakuzo bo jedziemy razem xDDD , a ta sierota pewnie nie pomyśli o tym, żeby tu zajrzeć.
Powrót do góry Go down
Abigail Svietlawsky
Freeze
Abigail Svietlawsky


Liczba postów : 9
Skąd : z Nibylandii.

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyNie Sie 18, 2013 7:03 pm

ta, oczywiście, Abiśka nie dodała jeszcze karty do Gamzeego, a już musi zgłaszać jego i swoją nieobecność .-. No tak, ostatnio byłam na spontanie na 3 dni nad morzem (nie ma to jak spać w aucie <3 XDD) a teraz niby jestem w domu, jednak mój kochany laptop wziął i się spsuł, więc muszę tymczasowo korzystać z laptopa taty, na którym nie za wygodnie mi się pisze .-. tak też prosiłabym o wyrozumiałość, że będę co prawda czasem na forum, ale nie obiecuję, że odpiszę .-.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Empty

Powrót do góry Go down
 
Nieobecności
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: ... Te inne-
Skocz do: