Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Relacje niedoszłej samobójczyni.

Go down 
AutorWiadomość
Caroline
Tsukiko Tsutsukakushi
Caroline


Liczba postów : 13
Wiek : 26

Relacje niedoszłej samobójczyni. Empty
PisanieTemat: Relacje niedoszłej samobójczyni.   Relacje niedoszłej samobójczyni. EmptyWto Sie 06, 2013 11:05 pm


Relacje niedoszłej samobójczyni. Jjjjjjjjj






Relacje niedoszłej samobójczyni. 2mnoinajjj
Yomi Aizawa

Wiem, że Yomi jest zamkniętą osobą. Raczej nie udałoby nam się tak do końca poznać. Wina leży po obu stronach, ale czuję, że jest dla mnie więcej niż tylko znajomą. Witamy się i nawet czasem zamieniamy ze sobą kilka słów, co prawda nigdy nie wyjawiałyśmy sobie większych sekretów i nie plotkowałyśmy jak to zwykłe nastolatki, którymi nie jesteśmy. Jednak traktuję ją jako moją pierwszą przyjaciółkę. Może to i głupie, prawie w ogóle się nie znamy.Oceniając w ten sposób nasze relacje, mogę się narazić na krzywdę, ale mam wielką nadzieję, że ona też mnie tak postrzega. Byłoby naprawdę wspaniale, nawet jeśli na to nie zasługuję. Z resztą świat nie jest sprawiedliwy.




Relacje niedoszłej samobójczyni. 9a6k%20%281%29i
Pik

Na początku był dla mnie strasznie niemiły. No, ale jestem dość uparta, więc i tak zawsze przechodząc obok niego zaczynałam rozmowę. Na pożegnanie dawaję mu jedzenie. Ale... Chyba odbiera to trochę inaczej niż ja. Z resztą to teraz już nieważne, ponieważ po jakimś czasie zaczął mnie tolerować i chętniej ze mną rozmawiać. Co prawda, od czasu do czasu powie mi coś niemiłego. Jednak wiem, że niekoniecznie jest to prawda. Może to z przyzwyczajenia? Bardzo lubię Pika, chociaż nie mam pojęcia jak to uzasadnić. W sumie... Raczej to nie jest potrzebne, prawda?. Zastanawiam się, co go skłoniło do tolerowania mnie. Mam nadzieję, że się kiedyś dowiem.













Jeśli ktoś chce mieć ze mną jakąś relację, proszę pisać na pm.


Kolor:
* niebieski - relacja z psychiatryka.
* ciemnoróżowy róż(?) - relacja z Underland.
Powrót do góry Go down
 
Relacje niedoszłej samobójczyni.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Relacje Yomi ^ ^
» Evitoring i jej relacje z innymi~
» Choć kochanie to cię zabiję ^^ - Relacje Erin/Dead

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: Relacje-
Skocz do: