Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Buduje nowy pokój z czarnym sufitem

Go down 
AutorWiadomość
Jakuzo
Fallen Angel
Jakuzo


Liczba postów : 5

Buduje nowy pokój z czarnym sufitem Empty
PisanieTemat: Buduje nowy pokój z czarnym sufitem   Buduje nowy pokój z czarnym sufitem EmptyNie Sie 18, 2013 8:33 pm

Pokój z dwoma łóżkami, czarnym sufitem (specjalnie kupiłem farbę XD) ściany zaniedbane z jakimiś napisami (nie będę cytował). Moje łóżko nie jest jakieś specjalne: skrzypiące i trochę śmierdzące. Na półce nocnej leży mój długopis z pamiętnikiem oraz ukryty nóż wojskowy (znalazłem nie ukradłem). W szafie mam bluzę i starą marynarkę buty sportowe i jakieś podarte trampki bez podeszwy. Jest całkiem przytulnie z szczególnie ,gdyż mieszkam tam sam.
Powrót do góry Go down
Jakuzo
Fallen Angel
Jakuzo


Liczba postów : 5

Buduje nowy pokój z czarnym sufitem Empty
PisanieTemat: Re: Buduje nowy pokój z czarnym sufitem   Buduje nowy pokój z czarnym sufitem EmptyNie Sie 18, 2013 8:58 pm

Nudził się znaczą czytać swój stary pamiętnik ,przypominał sobie stare dzieje... jeżeli jakieś były.
-Nawet nie pamiętam tych dni -wzdychał- ciekawe co inni robią.
Po tych słowach zaczął ziewać. Pomyślał ,że trzeba iść spać ponieważ było ciemno. Przebrał się w piżamę i wlazł pod kołdrę.Rozmyślał o czasach jego dzieciństwa, nagle przypomniała mu się myśl o porwaniu. W żaden sposób nie umiał jej zatrzymać. Niespodziewanie zasną w głęboki i długi sen.

ZT
Powrót do góry Go down
 
Buduje nowy pokój z czarnym sufitem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokój Yomi.
» Pokój nr.108 - Erin Naelly

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: Pokoje-
Skocz do: