Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sprawiedliwość? Nie ma czegoś takiego w tym świecie. Jest tylko to jak dobrze wykorzystasz swój potencjał i umiejętności.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Róża




Liczba postów : 2

Sprawiedliwość? Nie ma czegoś takiego w tym świecie. Jest tylko to jak dobrze wykorzystasz swój potencjał i umiejętności. Empty
PisanieTemat: Sprawiedliwość? Nie ma czegoś takiego w tym świecie. Jest tylko to jak dobrze wykorzystasz swój potencjał i umiejętności.   Sprawiedliwość? Nie ma czegoś takiego w tym świecie. Jest tylko to jak dobrze wykorzystasz swój potencjał i umiejętności. EmptyCzw Paź 10, 2013 8:33 pm

Postać w Realu

Imię i nazwisko: Christina Terdi

Przezwisko: Runner lub Róża

Płeć: Kobieta

Data urodzenia: 1997 11 maja

Grupa: Dom dziecka

Ranga: Zabójcza Akrobatka 

Schorzenia/fobie/choroby:
tafefobia - lęk przed pogrzebaniem żywcem
arachnofobia - lęk przed pająkami
Dementofobia - strach przed obłędem
Glossofobia - strach przed publicznym występem, przemawianiem/próbami mówienia (trema)
halucynajce - czasami widzi dziwne stworzenia i osoby które uważa za umarłe
miewa napady złości

Miejsce pobytu postaci: Dom dziecka

Wygląd: Ma około metr siedemdziesiąt, z czarnymi, lekko falowanymi, włosy do ramion. Grzywka opada jej na duże, migdałowe szmaragdowo zielone oczy. Gdy uciekała z sierocińca końcówki malowała na niebiesko. Nos jest prosty i  . Dość duże różowe usta, czasami maluje je szminką. Zaokrąglony podbródek, ciemno opalona skóra. Jest szczupła - żeby nie powiedzieć chuda. Nie jest jakoś wyjątkowo kobieca. Nosi ciemnoszary T-shirt, ciemnoniebieskie dżinsy i czarną bluzę z kapturem.

Charakter: Spokojna i opanowana, momentami wygląda na ponurą. Dość uważna i z dobrą pamięcią. Jednak potrafi się uśmiechnąć, zwłaszcza gdy ktoś powie jej dobry żart. Ma poczucie humoru i wyobraźnię, które ukazuje niezbyt często. Nie zniechęca nikogo do siebie, otwarta na rozmowy, jednak mało o sobie mówi. Może się wydawać tajemnicza, zwłaszcza gdy przez dłuższy czas obserwuje innych. Ale ona tylko uczy się o nich. Szuka towarzyszy którzy są, i którzy ją wysłuchają. Uwielbia czytać, zwłaszcza o fantasy i walkach. Nie lubi gdy inni kłamią i zawsze próbuje dowieść prawdy. Ma bardzo silną Arachnofobię

Historia: Nie pamięta swoich rodziców, straciła ich w wieku sześciu lat. Zostali zamordowani. Dementofobi i tafefobi "nabyła" po śmierci rodziców. Zawsze miała tremę i bała się pająków. Arachnofobia jej została do dzisiaj, bo nie było nikogo kto by jej pomógł ze skrzętnie ukrywanymi lękami. Tak samo Dementofobia i tafefobia. Została zabrana do domu dziecka, w którym nie była przywitana zbyt ciepło. Była ciekawa świata, którego poskąpiono jej w sierocińcu. Chciała też uciec od pokazywania jej palcem, i ciągłego znęcania się nad nią. Więc w wieku dziesięciu lat zwiała z sierocińca. Następnego dnia wróciła zmarznięta i głodna, po czym z chęcią wzięła się za naukę. W ciągu następnych paru lat zwiała z sierocińca jeszcze parenaście razy. Zawsze wracała zmęczona, ale szczęśliwa. Nikomu nie zdradziła co robiła poza sierocińcem. Od pięciu lat widzi dziwne stworzenia i zmarłych z którymi czasami rozmawia. Nie zdziw się wiec jeśli to zauważysz.

Pozostałe:
Uwielbia czytać
Fascynuje się bronią i truciznami
Uczy się rysować i grać na fortepianie
Awatar: Sprawiedliwość? Nie ma czegoś takiego w tym świecie. Jest tylko to jak dobrze wykorzystasz swój potencjał i umiejętności. That_girl__by_s1gh-d51muhd

Postać w Underland:

Imię i nazwisko: Lariska

Przezwisko: Róża

Płeć: Kobieta

Data urodzenia: Wygląda na osiemnaście do dwudziestu, góra dwadzieścia jeden lat

Schorzenia/fobie/choroby:

tafefobia
lekka klaustrofobia

Wygląd: Wysoka, umięśniona brunetka z włosami do brody  i szarymi oczami. Szybka i zwinna, jest świetną akrobatką. Nosi wszystko - prócz sukienek których nienawidzi - a zwłaszcza ciemnozieloną bluzę z kapturem, długie czarne spodnie, wysokie buty i rękawice. Często nosi elementy pancerza, takie jak naramienniki. Nie zwraca uwagi na wygląd - prócz ilości krwi na ubiorze - mimo tego pod ubiorem widnieją kobiece kształty. Na pasie ma zawsze dwa długie sztylety. Zatrute. Gdy się mocno uśmiecha w górnej szczęce widać długie na pół cala, lekko wygięte kły. Jej lewe ramię jest mechaniczne, i bardzo wytrzymałe pod względem temperatury i siły ataku. A także twarde, więc nie zapominaj o tym gdy wejdziesz w zasięg jej ciosu.

Charakter: Energiczna, nie lubi siedzieć w miejscu. Lariska jest ze sposobu myślenia zabójcą. Odważna i rozważna, spokojna, bezlitosna i sprytna. W przeciwieństwie do realnej postaci i mimo głównie srogiego wyrazu twarzy, jest często uśmiechnięta i roześmiana mimo że panuje nad emocjami, i potrafi je ukrywać. Lubi podróżować, czasami wolno, czasami szybko. Toleruje towarzystwo innych, a nawet sprawia jej przyjemność mimo że niezbyt to okazuje na początku. Lubi trenować z innymi walkę, z każdą bronią i mocą. Nie obraża się na przegraną, nawet tą nie uczciwą i często się z niej śmieje. Lubi przebywać w Underland.

Umiejętność: Umie otwierać portale różnej wielkości i kształtu. Portale są bezgłośnie otwierającymi się tunelami w przestrzeni. Mogą być otwarte na czymś, lub w powietrzu. Pod pewnymi kątami nie widoczne. Lariska potrafi zamglić taflę portalu, przez co nie wiadomo co jest po drugiej stronie. Często używa portali by wysłać do przeciwnika jego własny pocisk. Jest tylko jeden haczyk... Lariska musi znać miejsce w którym chce otworzyć portal.

Pozostałe:
Lubi siedzieć wysoko na drzewach
Jej ulubioną bronią są noże i sztylety
W cholewach ma zawsze kilka noży do rzucania
Nie rezygnuje łatwo z zadania... właściwie rzadko kiedy rezygnuje

Awatar: Sprawiedliwość? Nie ma czegoś takiego w tym świecie. Jest tylko to jak dobrze wykorzystasz swój potencjał i umiejętności. D08fab90b4afdb7637e9efd2279f40ad-d3h3unu


Ostatnio zmieniony przez Róża dnia Nie Paź 20, 2013 8:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Pik
Moderator
Pik


Liczba postów : 26
Skąd : się biorą geje?

Sprawiedliwość? Nie ma czegoś takiego w tym świecie. Jest tylko to jak dobrze wykorzystasz swój potencjał i umiejętności. Empty
PisanieTemat: Re: Sprawiedliwość? Nie ma czegoś takiego w tym świecie. Jest tylko to jak dobrze wykorzystasz swój potencjał i umiejętności.   Sprawiedliwość? Nie ma czegoś takiego w tym świecie. Jest tylko to jak dobrze wykorzystasz swój potencjał i umiejętności. EmptySob Paź 19, 2013 9:07 pm

*Dostał i przeczytał wiadomość* ...Nie wiem czemu chcesz zostać zaakceptowana, skoro forum ledwo co dyszy, ale skoro nalegasz. Sprawdziłem ilość zdań, wszystko się zgadza etc. Brakuje awatara, ale to raczej mało ważne w obecnej sytuacji. Życzę miłego stalkowania na forum i gnicia razem z nim.
A K C E P T U J Ę

Z wyrazami szacunku,
Pik


R.I.P [*]
Powrót do góry Go down
 
Sprawiedliwość? Nie ma czegoś takiego w tym świecie. Jest tylko to jak dobrze wykorzystasz swój potencjał i umiejętności.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zachowujecie się wszyscy jakbyście byli nieśmiertelni. Przypomnieć wam, jakie życie jest kruche?
» Ci, co śnią za dnia, wiedzą o wielu rzeczach niedostępnych dla tych, co śnią tylko nocą. //W TRAKCIE
» A może ta KP nie istnieje? Może to tylko moja iluzja? Hmm?
» Nie! Nie każcie mi tam wracać! Ja nie chcę! Zostawcie mnie! Ja nie chcę! Ja tylko chcę was zabić! Chcę zabić wszystko i wszystkich!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: Karty postaci-
Skocz do: